Hymnem ku Narodzeniu

Hymnem ku Narodzeniu - to widowisko słowno-muzyczne przygotowane przez Uniwersytet Trzeciego Wieku i Chór Integracja.

W piękny świąteczny nastrój wprowadzeni zostali Ci, którzy postanowili spędzić poniedziałkowy wieczór w Kinoteatrze "Pasja". Salę kinową wypełniły dźwięki kolęd, pastorałek i świątecznych piosenek połączone z wartościowym przekazem płynącym z przedstawienia teatralnego.

Lech Wróbel - Prezes UTW przywitał zgromadzoną publiczność i złożył wszystkim życzenia świąteczne.

Reżyserem przedstawienia był Piotr Weintz - instruktor ICK, za oprawę muzyczną odpowiadali Alicja i Wojciech Szymańscy.

W holu Kina "Pasja' można było również podziwiać prace autorstwa iławskich artystek.

Na koniec Dawid Kopaczewski - Burmistrz Miasta Iławy na ręce Pana Lecha Wróbla złożył serdeczne gratulacje i podziękowania dla artystów za przygotowanie wydarzenia.