Sylwester w amfiteatrze

Animacją na wesoło żegnaliśmy 2022 rok, a widowiskowym pokazem laserowym witaliśmy 2023 rok.

W Amfiteatrze Miejskim im. Louisa Armstronga zebrali się mieszkańcy oraz goście przebywający w Iławie w sylwestrową noc 31 grudnia.

Uczestnicy dobrze się bawili do muzyki granej przez DJ-a Leszka Teofilaka.

Tuż przed północą zebranych przywitali oraz złożyli życzenia: Burmistrz Miasta Iławy Dawid Kopaczewski oraz Dyrektorka Iławskiego Centrum Kultury Lidii Miłosz.

Animacja "Świętowanie na wesoło" zapoczątkowała odliczanie ostatnich minut roku.

Był czas na wspólne życzenia. Po północy zebrani podziwiali widowisko laserowo-multimedialne. Nagranie z pokazu można obejrzeć TUTAJ

Do ulubionych piosenek zebrani tańczyli pod sceną do godz. 01:00.

Dziękujemy za wspólny czas. Przesyłamy najlepsze życzenia i do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach w Iławskim Centrum Kultury.