Disco By Night

Park Miejski przy Żabie ponownie wypełnił się muzyką. Iławskie Centrum Kultury zorganizowało

"Disco By Night"

gra DJ Leszek Teofilak 
 
Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami ten czas.

O bezpieczeństwo uczestników zabawy dbają ratownicy medyczni z firmy MEDSAR oraz pracownicy ochrony z Generalis Group.