Disco By Night
Park Miejski przy Żabie ponownie wypełnił się muzyką. Iławskie Centrum Kultury zorganizowało
"Disco By Night"
gra DJ Leszek Teofilak
Dziękujemy wszystkim, którzy spędzili z nami ten czas.
O bezpieczeństwo uczestników zabawy dbają ratownicy medyczni z firmy MEDSAR oraz pracownicy ochrony z Generalis Group.
Dodane przez: Justyna Sikorska
Ostatnia edycja: 19-07-2025
Udostępnij
Facebook

