Dzień Dziecka z ICK

W Amfiteatrze Miejskim im. Louisa Armstronga w Iławie świętowaliśmy

Dzień Dziecka z Iławskim Centrum Kultury

Wydarzenie rozpoczęło się w strefie animacji, gdzie dostępne były dmuchańce, wielkie klocki, samochodziki, zmywalne tatuaże, malowanie w plenerze, rzeźbienie oraz własnoręczne tworzenie pachnących mydełek.
Partnerzy: Pop-up Art Beata Jabłońska, Łatka Handmade, Marek Kałuża, Kaja Events, Cool School, MathRiders, PSB Mrówka. 
Dziękujemy za serce włożone we wspólną zabawę.

W części artystycznej na scenie zaprezentowały się młode talenty z Centrum Edukacji Kulturalnej, które działa w Iławskim Centrum Kultury. 

Kolejność występów:
1. Zuzanna Pełka w utworze "Czy nastanie znów świt?"
2. Zofia Wyżlic - "Kolorowy wiatr".
3. Zofia Kasprzycka - "Chwytam wiatr".
4. Natalia Sendlewska - "Dozwolone od lat 18."
5. Zuzanna Pełka - "People help the people".
6. Michalina Wilczewska - "Prawie udało się".
7. Zuzanna Topolewska - "Piosenka drewnianych lalek".
8. Michalina Wilczewska - "Naprawdę chcę".
Występujących przygotowała instruktorka Joanna Nehring – Roszkowska.

Marta Przybyła przygotowała Chórek z CEK, który wykonał utwory: "Nie bój się chcieć" oraz "Tam słońce gdzie my".

Łukasz Kira przygotował:
- Aleksandrę Drobotko, która zagrała na gitarze elektroakustycznej i zaśpiewała,
- Wiktorię Brzeską (zagrała na keyboardzie),

Michał Lewandowski przygotował Michał Chojnowskiego, który zagrał na perkusji.

Ewelina Polak i Anna Radomska przygotowały występ Mażoretek.

Zuzanna Lenckowska przygotowała występy taneczne uczestniczek CEK (grupa 12 – 15 lat).

Szkoła Tańca – Julita Drobotko przygotowała występ grupy młodszej i starszej POM DANCE.

Snappy – Szkoła Tańca przygotował występy:
- "B. D. Tańczył" oraz "By Dy Gy Ry Si Ry"- Break Dance (6-12 lat),
- grupę Hip Hop (6-12 lat),
- grupę Hip Hop (13 lat +),
- "FNZ" - Break Dance (13 lat +),
- The Snappies.

Na zakończenie wystąpił Zespół Sonanto. 

Dziękujemy za wspólne spędzenie z nami czasu i życzymy Wszystkim Dzieciom, tym startszym i młodszym, wszystkiego, co najlepsze.

Dziękujemy za wsparcie Iławskiemu Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji.