SKOŁOWANI 22.04

Film jest adaptacją francuskiej komedii „Rolling to You”, która odniosła ogromny sukces zarabiając w samej Francji 20 milionów dolarów. Będzie z pewnością największą premierą polskiego filmu w kwietniu tego roku, dzięki czemu liczymy na skumulowanie się widowni właśnie na tym tytule.
W filmie będziemy mieli okazję zobaczyć jak mający wyjątkową słabość do płci przeciwnej Maks (Michał Czernecki) bez skrupułów ucieka się do kłamstwa, by uwodzić kolejne kobiety. Dlatego też, kiedy atrakcyjna sąsiadka Anna (Marianna Zydek) bierze go za niepełnosprawnego ruchowo, podtrzymuje mistyfikację, by ją uwieść. Szybko wpada we własne sidła, kiedy Anna przedstawia go swojej starszej siostrze – pełnej radości życia Julii (Agnieszka Grochowska), której poruszanie się na wózku nie przeszkadza w realizowaniu pasji do sportu i muzyki.
„Skołowani” to nie tylko komedia pełna humoru i ciepła, ale i film w którym będziemy mieli szansę zobaczyć przemianę głównego bohatera, historię pełną przewrotnych zwrotów akcji, ale i przełamywania barier, słabości i dążenia do realizacji swoich pragnień i celów.
Opis:
Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy Anna, młoda i atrakcyjna kobieta, bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na kolejny łatwy podryw. Anna ma jednak inny plan – przedstawia go swojej starszej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej, ale… kłamstwo jako fundament relacji? Czy ta miłość ma szansę?.
Film w formacie 2D gramy od 22.04 do 27.04.2023 r.
Do zobaczenia❤️