Zagadka Tenora: Kochanka czy żona"

Bilety na wydarzenie rozeszły się, ale artyści postanowili zagrać drugi koncert tego samego dnia. Zapraszamy na
KABARETOWĄ OPERETKĘ NA DZIEŃ KOBIET
"Zagadka Tenora Kochanka czy Żona"

Data: 9 marca (niedziela),
godz.: 19:30,
miejsce: Kinoteatr „Pasja” w Iławie.

Zagadka Tenora Kochanka czy Żona – OPERETKA to ekscytujące SHOW pełne światowych przebojów, to dynamit uczuć z pożądaną, dużą dawką humoru, idealnie skrojone, aby z radością i klasą celebrować DZIEŃ KOBIET! Zabawne, kabaretowe dialogi, zachwycające kreacje, wirtuozeria, piękny śpiew, piękne kobiety, przebojowi dżentelmeni i oczywiście szampan ukażą różne, niekiedy komiczne, a czasem kosmiczne relacje damsko-męskie w operetkowo-musicalowym wydaniu, gwarantując niezapomniane przeżycia! Czy nasz tenor uwikłany w liczne romanse poradzi sobie z miłosnym wyzwaniem? 

Wystąpią warszawscy soliści LOVE DUET:
DOROTA RITZ - sopran,
PAWEŁ WISNAR - tenor
BARBARA KACZYŃSKA - mezzosopran
oraz poznański wirtuoz klawiatury: dr PIOTR ŻUKOWSKI - fortepian

Nie zabraknie: „Brunetek, Blondynek”, „Milczących Ust Śpiewającej Duszy”, „Tańczącej całą noc”, „Śpiewającego Serca w Rytmie Walczyka”, „Gorącej, Wiedeńskiej Krwi”, „Czardasza Ilony” i Szampańskiego Toastu! Państwo już na pewno odgadują tytuły… ! Jednym słowem wystrzałowy Strauss, przebojowy Kalman, nastrojowy Lehar i wielu innych - będzie się działo!

Gwarantujemy  90 minut muzyki na żywo, świetnej zabawy, wzruszeń, uśmiechu, pozytywnej kabaretowej energii przy dźwiękach operetkowo-musicalowych hitów i zabawnych dialogów! Piękne głosy, wirtuozeria, profesjonalizm i operetkowa miłosna przygoda!
Bilety indywidualne (75 zł) i  grupowe (od 12 osób - 65 zł) pod numerem telefonu: 537 568 422

BILETY można nabyć również online
KUP BILET

Love Duet tworzą  Dorota Ritz i Paweł Wisnar - łączy ich miłość… także do sceny i teatru. Kochają wzruszać i rozbawiać publiczność. Paweł Wisnar pochodzi z Iławy (Paweł Wytrążek). Już jako dziecko uczestniczył w kulturalnym życiu swojego rodzinnego miasta. Obecnie oprócz śpiewania jest menedżerem kultury, trenerem głosu, pisze wiersze i teksty.  Dorota Ritz i Paweł WInsar są autorami wielu programów koncertowych, m. in.: Operetka Zaśpiewajmy o Miłości, Operetka Przeboye i jej czułe słówka, czy Operetka Miłosny Zawrót Głowy. Oboje są doktorami sztuki, jako duet koncertują od 2010 roku zarówno w Polsce jak i w Niemczech. Love Duet współpracuje z wybitnymi artystami polskiej sceny: wszechstronną artystką, mezzosopranistką Barbarą Kaczyńską i z cenionym wirtuozem klawiatury pianistą dr Piotr Żukowski. Love Duet Operetka Ritz&Wisnar dzięki energii, pasji, doświadczeniu, profesjonalizmowi, miłości do teatru i sceny zachwycił już tysiące widzów w całej Polsce.    

Wydarzenie zorganizowane we współpracy z Iławskim Centrum Kultury
Organizator: Paweł Wytrążek Opera Show