Koncert hip-hopowy Broken Ball

Rap to nieodłączny element Broken Ball'a, który w sobotni wieczór przejmie stery iławskiego amfiteatru.

25 czerwca na scenie wystąpi SARIUS.

Sarius to pochodzący z Częstochowy utalentowany raper i wokalista. Na rynku zadebiutował w 2013 roku i od tamtego czasu konsekwentnie buduje swoją pozycję na scenie. Przełomowym momentem okazał się piąty w dorobku album pod tytułem „ANTIHYPE” z 2017 roku, który został wydany w jego własnym labelu. Płyta w recenzjach i opiniach słuchaczy zyskała bardzo dobre oceny, niejednokrotnie lądując na podium podsumowań 2017 oraz "pokrywając się platyną". To samo wyróżnienie otrzymały również dwa kolejne albumy Artysty, czyli "Wszystko co złe" oraz "Pierwszy Dzień Po Końcu Świata". Aktualnie Sarius promuje swój najnowszy materiał, czyli „ANTIHYPE 2".

Jako support wystąpią:
- Kacper Lasikowski - LAS,

- Obywatel MC.

Obywatel MC jest muzykiem (raperem), autorem tekstów. Na koncie ma 4 oficjalne wydawnictwa. W przeszłości, jako sportowiec zdobył puchar polski w cross country na motocyklu w klasie E1 oraz podium mistrzostw polski.
W latach 2006 -2018 promował wydarzenia sportowe i muzyczne.

Prowadzenie: Martyn  ESM

Martyn ESM (Martyn Jakubowski) jest iławskim raperem, a zarazem specjalistą psychoterapii uzależnień. Na co dzień pracuje w schronisku dla osób bezdomnych oraz prowadzi zajęcia arteterapeutyczne dla młodzieży.

Termin: 25 czerwca 2022 r.,
czas: 19:00 (otwarcie bramek od godz.: 18:00),
miejsce: Amfiteatr im. Luisa Armstronga w Iławie.
Wstęp: 15 zł (bilety do kupienia za pośrednictwem strony internetowej ICK TUTAJ oraz w kasie kina w godzinach otwarcia).