Koncert Noworoczny

Burmistrz Miasta Iławy oraz Iławskie Centrum Kultury zapraszają na:

Koncert Noworoczny "Café Bodo"

w wykonaniu Orkiestry Symfoników Bydgoskich wraz z solistami oraz tancerzami z Dance Rouge

Opis:
Kawiarenka przy ulicy Foksal 17 w Warszawie była pomysłem legendarnego polskiego śpiewaka. Posiada wyjątkową atmosferę – przenosi w czasy wypełnione muzyką, dowcipem, elegancją. Bywają tam polskie znakomitości, gra orkiestra, a widzowie są świadkami spotkania samego Eugeniusza Bodo z Hanką Ordonówną. Nie tylko śpiewają swoje największe przeboje tamtego okresu, m.in. „Całuję twoją dłoń, madame”, „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” czy „Na pierwszy znak”, ale także rozmawiają, przekomarzają się, dowcipkują. Wszystko to przy zapachu kawy, wśród szali boa, kapeluszy i fraków.

W czarowną atmosferę międzywojennej Polski wprowadzą znakomici artyści, w rolach głównych wystąpią absolwenci wokalistyki jazzowej Akademii Muzycznej w Bydgoszczy: finalista dziesiątej edycji The Voice of Poland, Tadeusz Seibert, wcieli się w tytułowego Bodo, Emilia Czekała śpiewać będzie głosem Ordonki, zaś sentymentalne dźwięki dostarczy Orkiestra Symfoników Bydgoskich pod batutą Marka Czekały, do których zatańczą artyści z grupy Dance Rouge.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęło: Meloradio.

Termin: 22 stycznia 2023 r.
godz.: 17:00,
miejsce: Hala Sportowo-Widowiskowa w Iławie,
cena*: 15 zł (do kupienia w kasie Kinoteatru "Pasja" oraz online TUTAJ)

*Bilet z Iławską Kartą Mieszkańca w cenie 10 zł do nabycia wyłącznie w kasie Kinoteatru "Pasja".