Koncerty edukacyjne: „Orkiestra… tylko dlaczego dęta?”

Zapraszamy na muzyczne wydarzenia edukacyjne z Orkiestrą Dętą AMODII (dawna Absolwenci Młodzieżowej Orkiestry Dętej). Koncerty połączone będą z zabawami, animacjami i konkursami dla najmłodszych. Z wydarzenia wyjdziecie bogatsi o wiedzę na temat gry na instrumentach dętych, budowy instrumentów, a ponadto otrzymacie fajną broszurkę edukacyjną z malowankami dla dzieci przygotowaną przez AMODII😊

Grupa AMODII jest jednym ze zwycięzców konkursu „Twórz lokalnie” zorganizowanego przez Iławskie Centrum Kultury. Spotkania zaś są pomysłem ww. grupy na ciekawe animacje muzyczne kierowane do mieszkańców naszego miasta. Konkurs „Twórz lokalnie” odbył się w związku z realizacją pierwszego etapu projektu: „Kultura - wspólna sprawa. Diagnoza społeczności lokalnej w Iławie” dofinansowanego przez Narodowego Centrum Kultury w programie: „Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2021”.

Do diagnozy możesz sięgnąć tutaj:

Zapraszamy do udziału!

P.S. W przypadku brzydkiej pogody koncerty zamiast w amfiteatrze odbędą się w Miejskiej Hali Widowiskowo-Sportowej (ul. Niepodległości 11B), o czym będziemy pisać w postach przed danym terminem.

PLIKI DO POBRANIA