DIUNA CZ. II

Zapraszamy na premierę filmu:

DIUNA cz. II

Termin: 29 luty 2024 r.,
godz.: 20:30,
miejsce: Kino "Pasja" w Iławie,
bilety dostępne w kasie kina oraz on-line w zakładce BILETY.

Nagradzany twórca Denis Villeneuve przedstawia dalszy ciąg sagi o Diunie. Jest to następna odsłona serii na podstawie słynnej powieści Franka Herberta Diuna. Tym razem do wyśmienitej obsady tj. Timothee Chalamet Zendaya Josh Brolin Rebecca Ferguson, dołączają kolejne gorące nazwiska, a więc Austin Butler i Florence Pugh Diuna: Część druga ukazuje imponującą podróż Paula Atrydy, który zawiera sojusz z Chani i Fremenami. Jednocześnie wkracza na wojenną ścieżkę, pałając żądzą zemsty na spiskowcach, którzy doprowadzili do upadku jego rodziny. Stając przed wyborem między miłością życia a losem znanego wszechświata, Paul pragnie zapobiec tragicznej przyszłości, którą tylko on potrafi przewidzieć. Laureat Oscara Hans Zimmer powtórnie skomponował podkład muzyczny.